سینما و تلویزیونمنتخب سردبیر

زک اسنایدر به کارگردانی یک انیمه سینمایی چراغ سبز نشان داد

زک اسنایدر فاش کرد که برای کارگردانی یک انیمه سینمایی بر اساس Dragon Ball Z یا انیمه سینمایی دیگری بر اساس یک داستان متفاوت آماده است.

اسنایدر با دنیای اقتباس غریبه نیست، زیرا این فیلمساز برجسته در گذشته فیلم‌های زیادی بر اساس کتاب‌های کمیک تولید کرده است و به نظر می‌رسد تولید فیلمی با الهام از دنیای انیمه‌ها را نیز در سر دارد. فیلم تازه اکران شده Army of the Dead می‌تواند نقطه شروع این راه باشد زیرا یک انیمه سریالی از روی آن برای نتفلیکس ساخته خواهد شد که وقایع قبل از فیلم را شرح می‌دهد.

زک اسنایدر به کارگردانی یک انیمه سینمایی چراغ سبز نشان داد

با توجه به این موضوع، از اسنایدر در مورد اینکه آیا او برای کارگردانی یک فیلم انیمه (به طور خاص Dragon Ball Z) آمادگی دارد توسط «تایرون مگنوس» در یوتیوب سوال پرسیده شده است و او فاش کرد که اگر این پروژه جدید مناسب باشد، آن را در نظر می‌گیرد. بنابراین همانطور که اسنایدر توضیح می‌دهد، تولید یک انیمه سینمایی اقتباسی توسط او امکان‌پذیر است.

او ادامه می‌دهد:

به طور قطع، من یک انیمه بازسازی شده یا لایو اکشن تولید خواهم کرد. این جالب خواهد بود زیرا من عاشق انیمیشن هستم و با بچه‌ام انیمه‌های زیادی تماشا می‌کنم.

با توجه به واکنش طرفداران انیمه‌ها نسبت به اقتباس های لایو اکشن، این امر ممکن است حرکت بسیار خوبی باشد.

زک اسنایدر به کارگردانی یک انیمه سینمایی چراغ سبز نشان داد

انیمیشن پیش‌درآمد جدیدی تحت عنوان Army of the Dead: Lost Vegas از اسنایدر در آینده‌ای نزدیک راهی نتفلیکس خواهد شد. هنوز تاریخ اکران آن مشخص نشده است اما جو منگنیلو، دیو باتیستا، الا پورنل، آنا د لا رگه‌را، کریستین اسلیتر و تیگ نوتارو صداپیشه‌های آن خواهند بود. نتفلیکس در توصیف خود از این انیمیشن عنوان می‌کند:

Army of the Dead: Lost Vegas داستان اسکات (دیو باتیستا) و خدمه او را هنگام سقوط اولیه وگاس شرح می‌دهد، زیرا آن‌ها با منبع مرموز شیوع ویروس روبرو می‌شوند.

با توجه به اینکه طی سال گذشته فیلم‌های مهم و مورد انتظاری از زک اسنایدر به مرحله اکران رسیده است، به نظر شما تولید انیمه‌ای بر اساس سری Dragon Ball Z توسط او چطور خواهد بود؟ آیا شما از فیلم‌های اخیر اسنایدر راضی بوده‌اید؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا