صفحه اصلی / نقد و بررسی / بررسی Spider-Man: Friend or Foe – مرد عنکبوتی: دوست یا دشمن‎

بررسی Spider-Man: Friend or Foe – مرد عنکبوتی: دوست یا دشمن‎

بازی Spider-Man: Friend or Foe – مرد عنکبوتی: دوست یا دشمن‎ بازی بر اساس شخصیت مرد عنکبوتی است که در سال 2007 منتشر شد. با گیمپا همراه شوید.

«مرد عنکبوتی: دوست یا دشمن» (انگلیسی: Spider-Man: Friend or Foe‎) یک بازی ویدئویی در سبک بازی اکشن-ماجراجویی، بازی ماجراجویی، بیتم آپو سکوبازی است که توسط اکتیویژن و در سال ۲۰۰۷ و در پلت‌فرم‌های نینتندو دی‌اس، وی، اکس‌باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۲، مایکروسافت ویندوز، و پلی‌استیشن همراه منتشر شده‌است.

این بازی شامل شخصیت های مارول (اسپایدرمن سیاه و گابلین و ونوم) و … است. در اجرای اولیه بازی وارد صفحه شروع خواهید شد که به خوبی طراحی شده اند. این بازی با دسته کاملا سازگار است و امکان دو نفره تا چهر نفره را دارد.

بررسی Spider-Man: Friend or Foe - مرد عنکبوتی: دوست یا دشمن‎

داستان بازی مرد عنکبوتی دوست یا دشمن : در بهبه درگیری مرد عنکبوتی با دشمنانش گروهی از فضایی ها تمام دشمنان او را به اسارت می گیرند

اگر به تنظیمات گرافیک بازی دقت کنیم چیز زیادی نخواهیم دید. مثل سایه و آنتی لگ و … فقط شامل بالا و متوسط و پایین است که بازی سیستم بالایی هم نیاز دارد. کیفیت تصویر بازی هم قابل تغییر است. که پیشنهاد میکنیم این بخش را در بالاترین حالت ممکن قرار دهید.

وقتی بازی را شروع کنید می توانید از یک نفره تا چهر نفره انتخاب کنید که ما هم یک نفره و هم دو نفره را امتحان کردیم که باگ یا مشکلی در آن نبود. این بازی جهان باز نیست شاید شما توقع یک بازی جهان باز را داشته باشید. این بازی در محیط بسته انجام می شود و تقریبا هر دو مرحله یک شخصیت جدید باز خواهد شد که گیم پلی بازی پنج یا شش ساعت و یا کمتر بیشتر زمان نمی برد.

بررسی Spider-Man: Friend or Foe - مرد عنکبوتی: دوست یا دشمن‎

این بازی بیشتر از روی سه گانه مرد عنکبوتی سم ریمی ساخته شده است چرا که در سال 2007 منتشر شده است. دو شخصیت اصلی مرد عنکبوتی 1 و مرد عنکبوتی 2 در بازی حضور دارند. مرحله اول و دو شاهد گیم پلی کوتاهی هستیم و در مرحله دو بدون مبارزه با قهرمان آن را به دست میاریم. ولی در مرحله 3 و 4 با قهرمان آن شخصیت باید درگیر شوید و با چالش رو به رو می شوید.

در بازی به راحتی با دسته USB می توانید دو نفره یا بیشتر بازی کنید و مشکلی نخواهید داشت. مرد عنکبوتی به خوبی طراحی شده و در مراحل پایانی می توانید استایل را از اصلی به سیاه تغییر دهید و طبق بررسی ما قدرت بیشتری خواهید داشت. در بازی خواهید توانستد تار بزنید و پرواز کنید ولی فقط یک تار و نمی توانید بیشتر از آن در پرواز باشید.

این بازی دومین بازی پر فروش پلی استیشن 2 به حساب می آید.

نمرات مرد عنکبوتی: دوست یا دشمن

گرافیک - 7.8
تعداد مراحل و گیم پلی - 6.5
شخصیت ها و امکانات ها - 8.2
باگ ها - 8.6
طراحی قدرت ها و ویژگی ها - 7.7

7.8

هیجان انگیز ولی کوتاه

بازی مرد عنکبوتی: دوست یا دشمن عنوانی خوب و هیجان انگیز برای بازی با دوستان است. این بازی با گرافیک مناسب نسبت به زمان انتشار و هیجان بالا ولی مراحل کوتاه کمی نا امید کننده به نظر می رسد و می توانست مراحل بیشتری یا بخش های بیشتری داشته باشد. بررسی با ویندوز انجام شده است.

امتیاز کاربران: 2.95 ( 2 رای)

پاسخ دهید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

کد امنیتی *