پلی استیشن

گزارش: نسخه‌ی Extended Edition بازی Death Stranding آماده‌ی انتشار است

به تازگی یکی از منابع داخلی اعلام کرد که بازی Death Stranding دارای یک نسخه‌ی جدید و کامل تحت عنوان Extended Edition خواهد بود و قرار است در آینده بر روی دو کنسول پلی‌استیشن ۵ و پلی‌استیشن ۴ منتشر گردد.

به گزارش این منبع داخلی، استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) از مدت‌ها قبل روند توسعه‌ی این نسخه را به پایان رسانده است و اکنون به نظر می‌رسد وقت آن رسیده باشد که به زودی معرفی گردد. در اوایل سال جاری میلادی بود که گزارش‌هایی در مورد یک نسخه‌ی مخصوص از بازی Death Stranding برای دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ منتشر شد. با این که شرکت سونی یا استودیوی کوجیما پروداکشنز تاکنون به تایید رسمی این موضوع نپرداخته‌اند اما گفته می‌شود کارگردان بازی یعنی هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، یک بخش داستانی کاملا جدید را نیز در این نسخه‌ی ویژه قرار داده است. حتی یکی از منابع داخلی ResetEra که تحت نام کاربری Navtra فعالیت دارد نیز در ماه ژانویه‌ی ۲۰۲۱ به تایید این موضوع پرداخت و اظهار داشت طرفداران هیدئو کوجیما از این بخش داستانی جدید بسیار ذوق‌زده خواهند شد.

به گفته‌ی منابع داخلی، آن‌ها انتظار داشتند که شرکت سونی در جریان رویداد State of Play قبلی به صورت کامل از نسخه‌ی Extended Edition بازی Death Stranding رونمایی کند؛ چرا که توسعه‌ی این نسخه از مدت‌ها قبل به پایان رسیده و هم‌اکنون کامل است؛ از همین رو طرفداران تنها انتظار برای رونمایی رسمی از این عنوان را در پیش رو خواهند داشت. در هفته‌ی گذشته، کاربر Navtra در انجمن ResetEra علاوه بر محتمل دانستن رونمایی از بازی Death Stranding: Extended Edition در رویداد شرکت سونی، اعلام کرده بود که احتمالا به زودی نسخه‌ی بعدی سری Life is Strange تحت عنوان Life is Strange: True Colors نیز به هواداران معرفی گردد.

با این که کاربر Navtra بارها اطلاعات مختلفی از عناوین بخش پلی‌استیشن را به درستی گزارش داده است و تقریبا منبعی مورد اطمینان به شمار می‌آید، اما باید تا اعلام رسمی شرکت سونی یا استودیوی سازنده منتظر بمانیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا