صفحه اصلی / اخبار بازی / به‌روزرسانی ۱٫۲٫۱ بازی Assassin’s Creed Valhalla منتشر شد

به‌روزرسانی ۱٫۲٫۱ بازی Assassin’s Creed Valhalla منتشر شد

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز به‌روزرسانی دیگری را برای بازی Assassin’s Creed Valhalla در دسترس قرار داد که محتویات فراوانی را هم با خود به این عنوان می‌آورد.

یوبی‌سافت در گذشته اعلام کرده بود که به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مربوط به بازی Assassin’s Creed Valhalla را با روند کندتری عرضه خواهد کرد. در این تیم کیفیت را به کمیت ترجیح داده است و می‌خواهد بهترین محتویات ممکن را به این اثر بیاورد. در همین راستا، امروز یک به‌روزرسانی برای تمام پلتفرم‌ها در دسترس قرار گرفته است که از ویژگی‌های آن باید به مهارت‌های جدید و رفع بسیاری از باگ‌ها و مشکلات گزارش شده از سوی بازی‌بازان اشاره داشت.

ظاهرا قصد تیم سازنده این است که بازی Assassin’s Creed Valhalla را برای بسته الحاقی Wrath of the Druids آماده کند. این اولین بسته‌ی مربوط به داستان این بازی به حساب می‌آید و بازی‌بازان می‌توانند با آن سرگرم شوند. حجم این به‌روزرسانی برای کنسول‌های نسل نهمی یعنی ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن ۵ به ترتیب ۱۶ و ۵٫۵ گیگابایت است. حال آن که اندازه‌ی آن برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی ۱۴ گیگابایت است. بنابراین در صورتی که از هواداران این اثر هستید، به‌روزرسانی ذکر شده را از دست ندهید.

تا کنون نسخه‌های مختلفی از فرنچایز Assassin’s Creed در دسترس قرار گرفته و بیشتر آن‌ها هم رضایت افراد را به همراه داشته است. جدیدترین نسخه‌ی این سری تحت عنوان Assassin’s Creed Valhalla اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر شد و طولی نکشید که بازی‌بازان زیادی را به سمت خود جذب کرد. در این عنوان باید کنترل شخصیتی به نام Eivor را به عهده گرفته و چالش‌های بسیار جالبی را طی کنید. برخی از طرفداران این نسخه را یکی از بهترین‌های سری گفته شده می‌دانند. بازی Assassin’s Creed Valhalla در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس قابل تجربه است.

پاسخ دهید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

کد امنیتی *