اخبار بازیپلی استیشنمنتخب سردبیر

سونی نشان تجاری جدیدی برای Soho Engine به ثبت رساند

طبق جدیدترین گزارش‌های منتشر شده، شرکت سونی یک علامت تجاری جدید برای Soho Engine را در اروپا به ثبت رسانده است. شاید این اتفاق در نگاه اول عادی به نظر برسد اما احتمالا می‌تواند خبر از تمرکز سونی بر روی احیای یکی از مجموعه‌های محبوب و قدیمی خود بدهد.

استودیوی تیم سوهو (Team Soho) در واقع سازنده‌ی یک بازی ماجراجویی، جنایی و جهان باز به نام The Getaway برای کنسول پلی‌استیشن ۲ به شمار می‌آید. این عنوان شاید در زمان عرضه‌ی خود امتیازات یا میزان فروش بسیار بالایی را به ثبت نرسانده باشد اما در همان زمان بسیار مورد تحسین منتقدین و بازی‌بازان قرار گرفت و بدون شک هواداران نسبت به شنیدن اخبار جدید آن خوشحال خواهند شد.

با این که شرکت سونی هنوز به صورت رسمی به بیان اطلاعاتی نپرداخته است اما ثبت یک نشان تجاری جدید برای Soho Engine می‌تواند حامل اخبار جالبی باشد. در واقع حدس و گمان‌ها نشان می‌دهند که احتمالا استودیوی‌ پلی‌استیشن لندن در حال کار بر روی یک نسخه‌ی جدید از سری The Getaway است. لازم به ذکر است خبر توسعه‌ی یک انحصاری جدید برای کنسول پلی‌استیشن ۵ توسط این مجموعه تایید شده و آن‌ها قبلا توسعه‌ی عنوان The Getaway: Black Monday را نیز در دست داشته‌اند؛ از همین رو احتمال ساخت یک نسخه‌ی جدید از سری The Getaway برای کنسول پلی‌استیشن ۵ توسط استودیوی پلی‌استیشن لندن وجود دارد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا