اخبار بازی

شایعه: دنباله‌ی Ryse در دست توسعه قرار دارد و یک عنوان چند پلتفرمی خواهد بود

شایعات جدید منتشر شده حاکی از آن است که دنباله‌ی عنوان Ryse در دست توسعه قرار دارد و احتمالاً به صورت مولتی پلتفرم منتشر می‌شود.

در سال گذشته، اطلاعاتی از برخی پروژه‌های آینده‌ی شرکت کرایتک (Crytek) به بیرون درز کرد. در این اطلاعات فاش شده، به ساخت دنباله‌ی عنوان Ryse و همچنین یک بازی بتل رویال از سری Crysis اشاره شده بود. اخیرا نیک بیکر (Nick Baker) که با عنوان Shpeshal Ed نیز شناخته می‌شود، در جریان جدیدترین پادکست Xbox Era به توضیح در این مورد پرداخته است.

Shpeshal Ed در آخرین پادکست Xbox Era اشاره کرد که در ماه جولای سال گذشته، اطلاعاتی از دنباله‌ی بازی Ryse را شنیده بود. این موضوع به پیش از فاش شدن اسناد مربوط به پروژه‌های کرایتک برمی‌گردد. وی بار دیگر اشاره کرد که دنباله‌ی این بازی واقعاً در دست توسعه قرار دارد. همچنین او گفت این احتمال وجود دارد که بازی Ryse 2 یک اثر چند پلتفرمی باشد.

مانند همیشه هیچ یک از این اطلاعات به صورت ۱۰۰ درصد معتبر نیستند، زیراً در حال حاضر چیزی به صورت رسمی تایید نشده است و فعلا به عنوان شایعه تلقی می‌شوند. بازی Ryse: Son of Rome در سال ۲۰۱۳ میلادی برای کنسول ایکس‌باکس وان و در سال ۲۰۱۴ برای رایانه‌های شخصی منتشر شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا