اخبار بازیپلی استیشن

هرمن هالست: پلی‌استیشن همچنان نسبت به ساخت بازی‌های متنوع تعهد دارد

چند هفته‌ی گذشته گزارش‌های زیادی مربوط به تغییر اولویت‌های بخش پلی‌استیشن شرکت سونی و تغییرات سیاست‌های داخلی آن منتشر شدند و مدیران این بخش نیز در مصاحبه‌های مختلف به بیان اطلاعاتی در مورد آینده‌ی این برند موفق پرداختند.

در حالی که اخبار مربوط به بازسازی نسخه‌ی اول سری The Last of Us و عدم اجازه‌ی توسعه‌ی نسخه‌ی دوم Days Gone توجهات زیادی را به خود جلب کرده بود اما یکی از مهم‌ترین گزارش‌های منتشر شده به تغییر تمرکز شرکت سونی در مورد توسعه‌ی عناوین کوچک و آزمایشی بود. در واقع این گزارش‌ها نشان می‌دادند که شرکت سونی قصد دارد تمرکز کمتری را بر روی توسعه‌ی بازی‌های کوچک و آزمایشی قرار دهد و در عوض ساخت بازی‌های بسیار بزرگ AAA و موفق را در نسل نهم در پیش گیرد.

حال به تازگی آقای هرمن هالست (Hermen Hulst)، رئیس استودیوهای بخش پلی‌استیشن شرکت سونی در جدیدترین مصابه‌ی خود اظهار داشت که این مجموعه همچنان به ساخت بازی‌های منحصر به فرد و متفاوت تعهد دارد و همچنان به پشتیبانی از ساخت برخی بازی‌های آزمایشی و کوچک خواهد پرداخت. آقای هالست در این باره افزود:

من فکر می‌کنم بازی‌هایی که می‌سازیم بسیار متفاوت و منحصر به فرد هستند. از Sackboy و Astro Bot گرفته تا بازی Dreams و بسیاری از بازی‌های دیگر که می‌دانید به مانند The Last of Us Part 2 و Ghost of Tsushima.

مطمئن باشید که ما ساخت بازی‌های مشابه را ادامه خواهیم داد؛ چرا که تمامی این عناوین به منزله‌ی قلب و روح کاری ما در بخش استودیوهای پلی‌استیشن به شمار می‌آیند. با این حال، در کنار پرداختن به ایده‌های آزمایشی و تازه، ما متعهد به ساخت بازی‌های بزرگ و با کیفیت هستیم.

چندی پیش نیز آقای جیم ریان (Jim Ryan)، مدیرعامل بخش پلی‌استیشن اعلام کرد که شرکت سونی متعهد به ارائه‌ی بهترین پشتیبانی تاریخ با محتوای انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۵ است. به نظر می‌رسد با توجه به تلاش و برنامه‌ریزی بلند مدت مدیران بخش پلی‌استیشن، موفقیت‌های شرکت سونی در نسل نهم همچنان ادامه داشته باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا