اخبار بازی

پیپل کن فلای استودیوی جدیدی را خریداری کرد

شرکت پیپل کن فلای (People Can Fly) از خرید استودیوی جدیدی با نام فسفر (Phoshor) خبر داد. طبق اطلاعات منتشر شده، این استودیو از این پس تحت نام People Can Fly Chicago فعالیت خواهد کرد.

استودیوی فسفر در سال ۲۰۰۹ تاسیس شد و کار خود را آغاز کرد. این استودیو تا به حال بر روی بازی‌هایی نظیر نظیر Nether، Brookhaven Experiment و Heroes Reborn: Gemini کار کرده است. شرکت پیپل کن فلای با خرید استودیوی فسفر، اکنون ۳۲۰ کارمند در هفت موقعیت جغرافیایی مختلف دارد. استودیوی فسفر سومین شعبه‌ی آمریکای شمالی پیپل کن فلای به شمار می‌رود.

جاستین کورکوران (Justin Corcoran)، مدیر استودیوی فسفر، در خصوص اضافه شدن به پیپل کن فلای گفت:

فصل جدیدی برای تیم ما گشوده شده است. ما از پیوستن به پیپل کن فلای و افتتاح یک استودیوی جدید به نام People Can Fly Chicago بسیار خوشحال و هیجان‌زده هستیم. هدف ما تقویا موقعیت پیپل کن فلای در آمریکا و کمک به توسعه‌ی آن به عنوان یک برند جهانی است.

همچنین Sebastian Wojciechowski، مدیرعامل پیپل کن فلای در این خصوص اظهار داشت:

تصاحب استودیوی فسفر یکی از استراتژی‌های مهم ما محسوب می‌شود که اخیراً توسط PCF Group اعلام شد. با پروژه‌های متنوعی که در حال ساخت است، ما به متخصصان خوش ذوق و جاه‌طلب نیاز داریم تا برنامه‌های خود را عملی کنیم. با توجه به تجربه و کیفیت تیم فسفر مطمئن هستم که آنها یک ترکیب عالی برای پیپل کن فلای خواهند بود و پیشرفت ما را تسریع می‌کند.

پیپل کن فلای در حال حاضر بر روی دو پروژه‌ی AAA جدید کار می‌کند. یکی از این بازی‌ها با همکاری شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) ساخته می‌شود و عنوان دیگر یک اثر اکشن ماجراجویی است که با همکاری شرکت تیک-تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive) توسعه خواهد یافت. بازی Outriders، جدیدترین ساخته‌ی پیپل کن فلای به شمار می‌رود که در حال حاضر روی کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم، استیدیا و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا