اخبار بازیایکس باکسپلی استیشنپی سی

صداپیشه‌ی سالید اسنیک به بازسازی سری Metal Gear Solid اشاره کرد

به گفته‌ی آقای دیوید هیتر (David Hayter)، صداپیشه‌ی شخصیت سالید اسنیک در سری Metal Gear Solid، احتمال بازسازی یکی از نسخه‌های سری Metal Gear Solid بسیار بالا است.

اخیرا آقای دیوید هیتر در مصاحبه با Dan Allen Gaming، در مورد بازآفرینی سری محبوب Metal Gear Solid به بیان مطالبی پرداخت که تا حدودی به امیدواری هواداران منجر شده است. این صداپیشه اظهار داشت که در ابتدا تصور می‌کرد بازسازی یک نسخه از سری Metal Gear Solid در حد شایعه است اما در نهایت پیامی را دریافت نمود که به حقیقت این موضوع قوت می‌بخشد:

شخصی که این خبر را به من رسانده، مورد اعتماد است و از زمان لو دادن اطلاعات بسیار در مورد بازی Far Cry Primal با او دوست هستم. اطلاعات او اکثرا درست هستند. او تنها در سال گذشته به موارد بسیاری از جمله تاخیر زمان انتشار بازی Deathloop، کد بازبینی روز صفرم شرکت بتسدا (Bethesda)، جزئیاتی در مورد بازی‌های Bloodlines و Dragons Dogma 2 که صحت آن‌ها بعدا مشخص شد و نیز قابلیت Game Boost بخش ایکس‌باکس اشاره کرده و هنوز هم موارد بیشتری برای ذکر کردن هست.

در مورد بازسازی سری Metal Gear Solid نیز اخباری از وی شنیده‌ام. به نظر می‌رسد یک نسخه‌ از این سری در حال بازسازی باشد و این مطلب ارزش بیان خواهد داشت. البته بحث‌هایی در مورد بازگشت هیدئو کوجیما نیز رخ داد اما من از طرفداران این شخص نیستم و به انتشار شایعات در مورد اشخاص نمی‌پردازم.

باید توجه داشت که دیوید هیتر در مورد پروژه‌ی بازسازی سری Metal Gear Solid بسیار صریح و آزاد صحبت کرده است؛ از همین رو احتمال حضور او در این پروژه‌ی احتمالی بسیار پایین خواهد بود. دیوید هیتر در مورد استفاده از فایل‌های صوتی نسخه‌ی اصلی در پروژه‌ی بازسازی احتمالی اظهار داشت که به دلیل کیفیت بسیار پایین این فایل‌ها، استفاده از آن‌ها برای یک بازی مدرن امری محال است اما توسعه‌دهندگان می‌توانند از فایل‌های ضبط موجود در بازی Metal Gear Solid: The Twin Snakes استفاده نمایند.

پس از جدایی هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) از شرکت کونامی (Konami)، سری Metal Gear Solid تنها نسخه‌ی Metal Gear Survive را برای هواداران داشت و پس از آن در سکوت فرو رفت. حال شایعات بسیاری پخش شده‌اند که نشان می‌دهند این سری قرار است دوباره زنده شود و شرکت کونامی در برنامه‌های تحول بخش بازی‌سازی خود، نگاهی ویژه به آن خواهد داشت.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا