Home / اخبار بازی / مادسازان بازی Valheim را به یک عنوان MMO تبدیل خواهند کرد
مادسازان بازی Valheim را به یک عنوان MMO تبدیل خواهند کرد

مادسازان بازی Valheim را به یک عنوان MMO تبدیل خواهند کرد

به تازگی مادسازان در حال توسعه‌ی یک نسخه‌ی جدید از بازی Valheim هستند که آن را تبدیل به یک عنوان MMO به همراه مکانیسم‌های جدید و مینی‌گیم‌های گسترده خواهد کرد.

بازی بقا و وایکینگی Valheim که نخستین بار در آغاز سال جاری میلادی منتشر شد، توانسته است تاکنون موفقیت و محبوبیت خود را حفظ نماید و همچنان پس از صعود در نمودارهای فروشگاه استیم (Steam)، روند رو به رشد خود را ادامه دهد. حال این بازی محبوب به تازگی وارد حیطه‌ی تمرکز جامعه‌ی مادسازان شده و این افراد خلاق تاکنون حالت‌های بسیار جذابی را بر روی این عنوان پیاده‌سازی کرده‌اند.

اکنون مادسازان قصد دارند که این بازی بقا و نقش‌آفرینی را تبدیل به یک عنوان MMO فوق‌العاده نمایند. نام این ماد بزرگ VaLNGOS است که در واقع مخفف عبارت Valheim Large Network Game Object Server Suite به شمار آمده و نخستین بار در وب‌سایت PCGamesN معرفی شده است. گروهی که توسعه‌ی این پروژه را بر عهده دارند، با سازندگان اصلی بازی Valheim در ارتباط هستند و قرار است همکاری‌های گسترده‌ای را به صورت رسمی آغاز نمایند. طبق اطلاعات منتشر شده، این ماد قرار است توسط گروه متخصصی از مادسازان که شامل یک طراح ارشد بازی، دو مهندس مشغول در کمپانی‌های FAANG و برخی از توسعه‌دهندگان سرور مادهای بزرگ بازی World of Warcraft که پایه‌گذار اصلی سرورهای Nostalrius و Elysium نیز به شمار می‌آیند، توسعه یابد.

یکی از اهداف بزرگ این ماد، استفاده از رایانه‌های شخصی بازی‌بازان برای تمامی پردازش‌های سرور بوده تا در نهایت همه‌ی آن‌ها را به سادگی در یک مکان متمرکز نمایند. به نظر می‌رسد این فرآیند آسان نبوده و نیاز به زبان‌های مختلف برنامه‌نویسی دارد که معمولا برای توسعه‌ی سیستم عامل‌ها استفاده می‌شود. با این حال، توسعه‌دهندگان ماد جدید بازی Valheim اعلام کردند که در صورت تحقق این پروژه، تعداد بسیار زیادی از بازی‌بازان می‌توانند به صورت همزمان به تجربه‌ی بازی بپردازند.

در نهایت مادسازان اظهار داشتند که هدف نهایی از ساخت ماد جدید برای بازی Valheim، ساخت یک تجربه‌ی مشابه با مینی‌گیم‌ سرورهای بازی Minecraft یعنی Hypixel به همراه انواع تجربیات جدید و گسترده‌ی نقش‌آفرینی خواهد بود. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این ماد منتشر نشده است؛ چرا که هنوز در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد اما به نظر می‌رسد بازی‌بازان Valheim در آینده با موارد هیجان‌انگیزی مواجه شوند.

عنوان Valheim به صورت دسترسی زود هنگام بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

کد امنیتی *