اخبار بازینینتندو

کونامی قصد دارد عناوین بیشتری را بر روی نینتندو سوییچ منتشر نماید

به تازگی شرکت کونامی در بیانیه‌ی خود به برنامه‌های آینده در زمینه‌ی انتشار بازی‌ها بر روی کنسول نینتندو سوییچ اشاره کرد. در واقع این شرکت پس از عرضه‌ی بازی Getsu Fuma Den بر روی کنسول نینتندو سوییچ، تمرکز بیشتر بر روی این پلتفرم را در دستور کار خود قرار داده است.

با توجه به عدم حضور شرکت کونامی به صورت جدی در صنعت بازی‌های ویدئویی و کم کاری مشهود آن‌ها، اخیرا اخبار امیدوارکننده‌ای از این مجموعه‌ی دوست‌داشتنی به گوش می‌رسد. این شرکت در گذشته اعلام کرد که در حال بازسازی داخلی بخش مربوط به توسعه‌ی بازی‌های ویدئویی خود قرار دارد و پس از گذشت چندین ماه، هواداران با شنیدن اخبار گوناگون در مورد فعالیت‌های این شرکت به امیدواری رسیده‌اند. در هفته‌ی گذشته شاهد معرفی نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Getsu Fuma Den: Undying Moon بودیم. حال به نظر می‌رسد شرکت کونامی قصد دارد بازی‌های بیشتری را برای این کنسول محبوب توسعه دهد.

حال گزارش‌های جدید نشان از برنامه‌ریزی‌های شرکت کونامی برای آینده دارند. در واقع حساب کاربری رسمی توییتر شرکت کونامی، اعلام کرد که امیدوار هستند در آینده بازی‌های بیشتری به مانند Getsu Fuma Den: Undying Moon برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شوند. همچنین در این پیام آمده است که بازی‌های قدیمی بیشتری از شرکت کونامی برای کنسول نینتندو سوییچ پورت خواهند شد و بازی‌های جدید نیز در آینده هم‌زمان با پلتفرم‌های دیگر، بر روی این کنسول نیز عرضه می‌گردند.

البته شرکت کونامی از مدت‌ها قبل به عرضه‌ی بازی‌های خود بر روی کنسول نینتندو سوییچ فکر کرده است؛ به عنوان مثال در ماه گذشته، توسعه‌ی نسخه‌ی نینتندو سوییچ Yu-Gi-Oh! Rush Duel توسط کونامی تایید شد. به نظر می‌رسد این پایان ماجرا نیست و شرکت کونامی عناوینی از سری Metal Gear Solid ،Castlevania یا شاید حتی Silent Hill را برای کاربران کنسول نینتندو سوییچ تدارک ببیند. البته برخی از طرفداران کونامی تاکنون درخواست پورت نینتندو سوییچ بازی‌های بسیاری را داده‌اند که یکی از محبوب‌ترین آن‌ها، عنوان Metal Gear Solid Rising: Revengeance به شمار می‌آید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا