صفحه اصلی / اخبار بازی / ماد دویدن روی دیوار به زودی برای بازی Cyberpunk 2077 منتشر می‌شود
ماد دویدن روی دیوار به زودی برای بازی Cyberpunk 2077 منتشر می‌شود

ماد دویدن روی دیوار به زودی برای بازی Cyberpunk 2077 منتشر می‌شود

یکی از مادسازان مطرح امروز در خبر خوبی اعلام کرد که به زودی ماد تازه‌ای را برای بازی Cyberpunk 2077 در دسترس قرار خواهد داد. بازی‌بازان به وسیله‌ی این ماد قادر خواهند بود تا روی دیوارها راه بروند.

Cyberpunk 2077 از سری آثار اکشن و نقش‌آفرینی است که در نهایت پس از مدت‌ها انتظار به دست هواداران رسید. در این عنوان باید هدایت کاراکتری به نام وی (V) را به عهده گرفته و ماموریت‌های هیجان‌انگیز بی‌شماری را انجام دهید. متاسفانه مشکلات و ایرادات فراوان در این اثر باعث شد که بسیاری از بازی‌بازان قادر به ادامه دادن آن نباشند. در همین زمینه، تیم سازنده پشتیبانی خود را شروع کرده است و باید دید که در آینده چه اتفاقاتی برای آن رقم خواهد خورد. قابل ذکر است که استودیوی سی‌دی پراجکت رد به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی تولید و نشر آن را به عهده داشته است. چندی پیش هم یک بهینه‌سازی برای این اثر عرضه شد که تغییرات آب و هوایی را به دنبال داشت.

دویدن روی دیوار یکی از ویژگی‌هایی بود که استودیوی سازنده در ابتدای معرفی بازی Cyberpunk 2077 به آن اشاره داشت. متاسفانه این اتفاق رقم نخورد و در نسخه‌ی نهایی شاهد چنین مهارتی برای شخصیت وی نبودیم. با توجه به این که این روزها مادهای زیادی برای این عنوان منتشر می‌شود، پیش‌بینی هواداران این بود که قابلیت ذکر شده در قالب یک ماد به آن اضافه گردد. همین اتفاق نیز در حال رقم خوردن بوده و یکی از مادسازان به نام Saturne در تلاش است تا این ماد را در آینده به دست طرفداران برساند. فعلا تاریخ دقیق انتشار این ماد مشخص نیست اما به محض دریافت اخبار بیشتر، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

بدیهی است که این ماد تنها بر روی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی قابل اعمال باشد. امروز ویدئویی هم در این زمینه منتشر شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دانلود تریلر با کیفیت 480P

پاسخ دهید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

کد امنیتی *