صفحه اصلی / اخبار بازی / تعداد بازی‌بازان Call of Duty Warzone به 100 میلیون نفر رسید
تعداد بازی‌بازان Call of Duty Warzone به 100 میلیون نفر رسید

تعداد بازی‌بازان Call of Duty Warzone به 100 میلیون نفر رسید

شرکت اکتیویژن اخیراً اعلام کرد که بازی بتل رویال Call of Duty Warzone موفق شده تا به آمار فوق‌العاده‌ی ۱۰۰ میلیون بازی‌باز دست پیدا کند.

هم‌اکنون، کمتر فرد علاقه‌مند به بازی‌های ویدیویی را می‌توان یافت که حداقل یک بار بازی Call of Duty Warzone را تجربه نکرده باشد و این بازی موفق شده تا با ویژگی‌های مثبت و شاخص خود، به یکی از محبوب‌ترین عناوین شوتر بتل رویال تبدیل شود. همچنین، این عنوان موفق به جذب ۶ میلیون بازی‌باز در ۲۴ ساعت، ۱۵ میلیون بازی‌باز در ۳ روز، ۳۰ میلیون بازی‌باز در ۱۰ روز، ۵۰ میلیون بازی‌باز در یک ماه و ۸۵ میلیون بازی‌باز در ۹ ماه پس از زمان انتشار خود شده بود. از طرفی دیگر، ماه گذشته‌ی میلادی نیز سالروز عرضه‌ی این بازی بود و با توجه به توییتی که اخیراً حساب کاربری رسمی اکتیویژن (Activision) منتشر نموده است، این بازی در کمتر از ۱۳ ماه موفق شده تا ۱۰۰ میلیون بازی‌باز را جذب خود کند.

همچنین، استودیوی توسعه‌دهنده‌ی این عنوان یعنی ریوِن سافت‌ور (Raven Software) اخیراً تایید کرد که به‌زودی یک رویداد ویژه در Call of Duty Warzone برگزار خواهد شد که این موضوع احتمالاً به عرضه‌ی فصل سوم این بازی و اعمال تغییرات عظیم در نقشه‌ی آن اشاره دارد. البته، نشریه‌ی VGC در ماه فوریه نیز گزارش داده بود که پایان فصل دوم این بازی، قرار است تا بالاخره عنوان Black Ops Cold War و Call of Duty Warzone با یکدیگر ادغام شده و بازی به نقشه‌ی جدید منتقل شوند. علاوه بر این، اخیراً نشانه‌هایی از جنگ اتمی احتمالی در بخش‌هایی از نقشه‌ی Warzone کشف شده که احتمالاً اشاره به نحوه‌ی پایان کار نقشه‌ی فعلی دارد و گویا قرار است که بازی همانند عنوان Fortnite، توسط یک رویداد خاص به دنیای جدید خود منتقل شود.

بازی Call of Duty Warzone هم‌اکنون به صورت رایگان در اختیار دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد.

پاسخ دهید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

کد امنیتی *