اخبار بازیپی سی

به‌روزرسانی 1.13.7 بازی World of Warcraft: Classic منتشر شد

استودیوی بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز جدیدترین به‌روزرسانی بازی World of Warcraft: Classic را در اختیار طرفداران قرار داد.

World of Warcraft: Classic از جذاب‌ترین بازی‌های آنلاین به حساب می‌آید که تجربه‌ی آن با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان امکان‌پذیر است. مانند تمام عناوین چندنفره، این عنوان نیز نیاز به به‌روزرسانی‌ها و به طور کلی پشتیبانی خوبی دارد. همین اتفاق هم برای این اثر در حال رقم خوردن است و تا استودیوی بلیزارد اینترتینمنت تا کنون محتویات جالبی را برای آن در دسترس قرار داده است.

البته برخی از به‌روزرسانی‌های بازی World of Warcraft: Classic محتویاتی را به آن اضافه نمی‌کند و تنها به رفع مشکلات گوناگون می‌پردازد. به عنوان مثال، امروز به‌روزرسانی ۱٫۱۳٫۷ برای این بازی عرضه شد که ایرادات مربوط به سرورها و بخش‌های آنلاین این بازی را تا حد زیادی برطرف می‌نماید. ظاهرا طرفداران در روزهای اخیر این مشکلات را به گوش سازندگان رسانده بودند و این به‌روزرسانی نیز به همین دلیل در دسترس قرار گرفته است. حال با وجود این به‌روزرسانی، بازی‌بازان می‌توانند با خیالی راحت و بدون قطع شدن سرورها به انجام رقابت‌ها بپردازند.

بلیزارد اینترتینمنت امروز اعلام کرد که تا چند روز دیگر یک به‌روزرسانی تازه را برای بازی World of Warcraft: Classic در دسترس قرار خواهد داد که آیتم‌هایی را به حالت‌های گوناگون آن اضافه می‌کند. البته هنوز اطلاعات دقیقی پیرامون این به‌روزرسانی منتشر نشده است و باید منتظر اخبار بیشتر در روزهای پیش رو باشیم. عنوان World of Warcraft: Classic در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل تجربه است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا