اخبار بازیایکس باکسپلی استیشنپی سیمنتخب سردبیر

جدول فروش هفتگی بریتانیا؛ صدرنشینی دوباره‌ی FIFA 21

در جدیدترین گزارش از جدول فروش هفتگی بریتانیا، شاهد صدرنشینی دوباره‌ی FIFA 21 هستیم. ساخته‌ی الکترونیک آرتس (Electronic Arts) برای رسیدن به این رتبه عناوینی مثل Animal Crossing: New Horizons را کنار زده است.

در همین حین Mario Kart 8 Deluxe هم توانسته با وجود افت نسبت به هفته‌ی قبل، رتبه‌ی چهارم برسد. این بازی هم‌اکنون پرفروش‌ترین بازی ریسینگ تاریخ کشور بریتانیا است. Minecraft Switch این هفته را در رتبه‌ی پنجم سپری کرد. در حالی که Grand Theft Auto 5 که هنوز قصد بی‌خیال شدن را ندارد، به رتبه‌ی ششم رضایت داد. Monster Hunter Rise علی‌رغم شروعی قدرتمند به رتبه‌ی هفتم سقوط کرد. در حالی که Assassin’s Creed Valhalla با صعودی دو پله‌ای به رتبه‌ی هشتم رسید.

یکی از جالب‌ترین بازی‌های فهرست این هفته بدون شک Cyberpunk 2077 است. ساخته‌ی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) پس از هفته‌ها غیبت به فهرست ۱۰ بازی پرفروش بازگشته است. البته که بازی به رتبه‌ی نهم رضایت داده، اما با توجه به مشکلات هنگام عرضه‌ی آن، همین هم پیشرفت خوبی به حساب می‌آید. Cyberpunk 2077 توانسته با دریافت به‌روزرسانی‌های زیاد، به شرایط نسبتا بهتری برسد.

در ادامه می‌توانید فهرست ۱۰ بازی پرفروش این هفته‌ی بریتانیا را مشاهده کنید:

نام بازیرتبه‌ی این هفتهرتبه‌ی هفته‌ی گذشته
FIFA 21۱۲
Animal Crossing: New Horizons۲۱
Super Mario 3D World + Bowser’s Fury۳۴
Mario Kart 8 Deluxe۴۳
Minecraft (Switch)۵۵
Grand Theft Auto 5۶۷
Monster Hunter Rise۷۶
Assassin’s Creed Valhalla۸۱۰
Cyberpunk 2077۹
Call of Duty: Black Ops Cold War
۱۰۸

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا