اخبار بازیایکس باکسپلی استیشنپی سیتریلرمنتخب سردبیر

بسته‌ی الحاقی بازی Hitman III معرفی شد + تاریخ انتشار

استودیوی IO Interactive ساعاتی پیش اولین بخش از بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بازی Hitman III یعنی Seven Deadly Sins را با نام Act 1: Greed معرفی کرد. همچنین این بسته‌ی الحاقی در تاریخ ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ (۳۰ مارچ ۲۰۲۱) منتشر خواهد شد.

همچنین، این استودیو اعلام کرد که بسته‌ی الحاقی Seven Deadly Sins یک گسترش دهنده‌ی هفت قسمته است که به مرور و در Actهای مختلف منتشر خواهد شد و در هرکدام بازی‌بازان را به سراغ ماموریت‌های جدیدی خواهد فرستاد. اما قسمت اول از این بسته‌ی الحاقی که Greed نام دارد، کمتر از یک هفته‌ی دیگر در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته و آن‌ها را راهی شهر دبی می‌کند تا مقاومت آن‌ها در مقابل پول و طمع را بسنجد. البته، انجام این ماموریت‌ها هرکدام پاداش‌ها و نکات منحصر به فرد خود را دارد که بازی‌بازان عناوین گذشته‌ی این مجموعه با این روال آشنایی کامل را دارند.

بازی Hitman III هم‌اکنون در دسترس تمامی پلتفرم‌ها قرار دارد. لازم به ذکر است که بازی‌بازان قادر خواهند بود تا قسمت‌های مختلف بسته‌ی الحاقی Seven Deadly Sins را به صورت جداگانه و یا یک‌جا خریداری کنند. در پایان می‌توانید تریلر معرفی بسته‌ی الحاقی Seven Deadly Sins را مشاهده کنید.

دانلود ویدیو با کیفیت 480P

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا