اخبار بازیپی سی

جزئیاتی از به‌روزرسانی جدید بازی Valheim منتشر شد

تازه‌ترین به‌روزرسانی بازی Valheim امروز در دسترس قرار گرفت و تیم سازنده توانست به خوبی به وعده‌های خود عمل کند. حال برای آشنایی بیشتر هواداران، جزئیاتی از این به‌روزرسانی منتشر شده است.

Valheim از سری عناوین جذاب در سبک‌های اکشن و جهان‌باز است که مدتی قبل به صورت دسترسی زودهنگام منتشر شد و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. تیم سازنده نیز تا این لحظه پشتیبانی بسیار خوبی از بازی داشته و به انتشار چند به‌روزرسانی پرداخته است. قابل ذکر است که دو استودیوی آیرون گیت (Iron Gate) و پنیک باتن (Panic Button) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

حال امروز به‌روزرسانی ۰٫۱۴۸٫۶ بازی Valheim به دست هواداران رسیده است که محتویات زیادی را هم با خود به این اثر می‌آورد. البته این بزرگ‌ترین به‌روزرسانی بازی به حساب نمی‌آید؛ چرا که در گذشته به‌روزرسانی‌هایی با محتویات بیشتری برای آن عرضه شده بود. البته تمرکز بیشتر سازندگان برای انتشار این به‌روزرسانی، رفع بسیاری از باگ‌ها و نواقص موجود در گیم‌پلی بوده است. مشکلات مربوط به کمپ‌های این عنوان تا حد زیادی برطرف شده است. ضمنا صفحه‌ی آیتم‌ها (Inventory) این اثر نیز بزرگ‌تر شده است تا بازی‌بازان بتوانند آیتم‌های بیشتری را در آن جای دهند. ایراداتی در نحوه‌ی شنای برخی از بازی‌بازان نیز وجود داشت که خوشبختانه رفع شد.

هواداران در گذشته برای ورود به برخی از سرورها هم مشکلاتی داشتند و امیدوار بودند که در آینده برطرف گردد. تیم سازنده تا جایی که امکان داشت، ایرادات سرورها را هم برطرف کرد تا بازی‌بازان با خیال راحت‌تری به تجربه‌ی این بازی بپردازند. از دیگر ویژگی‌های این به‌روزرسانی باید به چند آیتم تازه برای مبارزه و ساخت و ساز اشاره داشت. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به بازی Valheim هستید، این به‌روزرسانی می‌تواند برای شما ایده‌آل باشد.

همان‌طور که گفته شد، بازی Valheim در حال حاضر به صورت دسترسی زودهنگام بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل تجربه است و از نسخه‌ی اصلی آن فعلا خبری نیست. جالب است بدانید که هم‌اکنون بیش از ۶ میلیون نفر در حال تجربه‌ی این عنوان هستند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا