اخبار بازیپلی استیشن

اتلوس یک نظرسنجی را به منظور انتشار عناوین خود برای کنسول‌های ایکس‌باکس قرار داده است

شرکت سگا (Sega) و استودیوی اتلوس (Atlus) در طول دو سال اخیر، برخی از بازی‌های خود را برای رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ پورت کرده‌اند. با این حال، کنسول‌های ایکس‌باکس در این بخش نادیده گرفته‌ شده‌اند. در همین راستا، استودیوی اتلوس به‌تازگی یک نظرسنجی را در خصوص عرضه‌ی بازی‌های خود برای کنسول‌های ایکس‌باکس قرار داده است.

استودیوی اتلوس در جدیدترین نظرسنجی ارائه شده از کاربران در خصوص انتشار فرنچایزهای این استودیو برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس سوال کرده است. از جمله فرنچایزهای این استودیو می‌توان به Persona، Shin Megami، Etrian Odyssey و برخی عناوین دیگر اشاره کرد. این احتمال وجود دارد که برخی از بازی‌های این استودیو برای کنسول‌های ایکس‌باکس منتشر شوند.به نظر می‌رسد چندین سوال در این نظرسنجی نیز مربوط به گوشی‌های هوشمند است. علاوه بر این، نظرسنجی دیگر به برخی از بازی‌های قدیمی چند فرنچایز اشاره می‌کند.

در حال حاضر بازی‌های Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD، Shin Megami Tensei 5 و Project Re: Fantasy زیر نظر استودیوی اتلوس در دست توسعه قرار دارند. همچنین به نظر می‌رسد این استودیو برای سالگرد ۲۵ سالگی مجموعه‌ی Persona برنامه‌هایی را در نظر دارد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا