اخبار بازی

استودیوی رمدی در حال ساخت دو بازی جدید است

اعضای استودیوی رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment) امروز در خبر خوبی اعلام کردند که مشغول ساخت دو عنوان تازه و جذاب هستند. حال امروز اطلاعات اندکی از این دو پروژه در دسترس قرار گرفته است که نباید آن‌ها را از دست داد.

درصد بسیار زیادی از بازی‌بازان با آثار استودیوی رمدی آشنایی داشته و از تجربه‌ی آن‌ها لذت برده‌اند. این استودیو عناوینی با ژانرهای مختلف را در اختیار بازی‌بازان قرار داده است و برای آینده‌ی خود نیز برنامه‌های جذابی در سر دارد. به طور مثال، چهار گروه مجزا از این شرکت در حال توسعه‌ی پنج بازی هستند. گروهی که در گذشته سابقه‌ی ساخت بازی Control را داشته است، در نظر دارد تا اثری AAA را در دسترس قرار دهد. از دیگر برنامه‌های آن‌ها نیز باید به نسخه‌های جدیدی از سری Crossfire اشاره داشت. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به این شرکت هستند، در آینده اخبار بسیار خوبی را خواهید شنید.

حال امروز در خبری مطلع شدیم که یکی از گروه‌های ذکر شده مشغول ساخت دو بازی جدید هستند. این دو بازی قرار است با کیفیت بالا و بر روی پلتفرم رایانه‌ها شخصی و برخی کنسول‌ها عرضه شود. سازندگان به سختی در حال کار بر روی داستان این عناوین هستند تا آن‌ها را با کمترین نقص به دست هواداران برسانند. طی مصاحبه‌ی کوتاهی که با این گروه صورت گرفت، آگاه شدیم که جهان این دو اثر یکسان است و داستان آن‌ها نیز به هم مربوط خواهد بود. رمدی برای توسعه‌ی بهتر این دو بازی از استودیوی اپیک گیمز (Epic Games) کمک خواهد گرفت.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا