اخبار بازیمنتخب سردبیر

تاریخ برگزاری رویداد جدید Future Games Show مشخص شد

ظاهرا این ماه قرار است رویداد دیگری از Future Games Show برگزار شود تا در جریان آن شاهد رونمایی از بازی‌ها، به‌روزرسانی‌ها و بسته‌هایی الحاقی تازه‌ای باشیم.

بازی‌بازانی که به دنبال اخبار جدید در خصوص عناوین پیش رو هستند، حتما باید مراسم Future Games Show را تماشا کنند. این مراسم بار دیگر پس از یک سال به صورت دیجیتالی برگزار خواهد شد. البته در گذشته شایعاتی در مورد برگزاری این رویداد در اواسط سال شنیده می‌شد، اما این اتفاق زودتر از چیزی که انتظار داشتیم رخ خواهد داد.

در طی این مراسم قرار است وب‌سایت‌ها، سازنده‌ها و ناشران زیادی فعالیت داشته باشند و از بازی‌ها و آثار جدید خود رونمایی کنند. با این که رویداد Future Games Show نسبت به E3 و Gamescom جدید و نوظهور است، اما اکنون آن را باید یکی از مهم‌ترین مراسم‌های مربوط به صنعت بازی‌های ویدئویی به حساب آورد. این رویداد قرار است در تاریخ ۵ فروردین ۱۴۰۰ (۲۵ مارس ۲۰۲۱ میلادی) برگزار گردد. Jeff Schine و Nicole Tompkins از مجریان این مراسم هستند که در گذشته سابقه‌ی کار بر روی پروژه‌ی Resident Evil 3 Remake را داشته‌اند. اطلاعات بیشتر در مورد این مراسم قرار است از طریق توییتر و توییچ در دسترس قرار گیرد.

گفته می‌شود که مراسم Future Games Show امسال بر روی بیش از ۴۰ بازی تمرکز خواهد داشت و در ژانرهای متنوعی نیز خواهند بود تا تمام سلیقه‌ها را در بر گرفته باشند. از ناشران حاضر در این رویداد باید وارنر برادرز (Warner Bros)، الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و سگا را نام برد که هر یک برنامه‌های ویژه‌ای برای آن روز خواهند داشت.

با توجه به شیوع ویروس کرونا، رویدادهای مربوط به بازی‌های ویدئویی از سال گذشته تا به حال به صورت دیجیتالی برگزار شدند. حال پیش‌بینی می‌شود که این اتفاق همچنان برای مدتی رخ دهد و بازی‌بازان از این طریق بتوانند عناوین مورد انتظارشان را پیگیری نمایند. هنوز مراسم‌های بیشتری پیش رو است و باید دید که در جریان آن‌ها از چه آثاری رونمایی خواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا