Home / اخبار بازی / شایعه: Ghost of Tsushima و God of War برای رایانه‌های شخصی در راه هستند

شایعه: Ghost of Tsushima و God of War برای رایانه‌های شخصی در راه هستند

به‌تازگی یک منبع فاش‌کننده ادعا کرده است که برخی از بازی‌های بزرگ انحصاری پلی‌استیشن، از جمله عناوین Ghost of Tsushima و God of War برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهند شد.

اخیراً حساب توییتری CrazyLeaksOnATrain پس از گذشت یک سال و نیم، پیامی را منتشر کرده است که به عرضه‌ی برخی از عناوین انحصاری پلی‌استیشن برای رایانه‌های شخصی اشاره دارد. به گفته‌ی این منبع، بازی‌های Bloodborne، Uncharted collection، Ghost of Tsushima و God of War برای رایانه‌های شخصی در راه هستند.

این حساب توییتر پیش‌تر نیز به انتشار بازی Bloodborne برای رایانه‌های شخصی اشاره کرده بود. همچنین این منبع پیش‌تر اشاره کرده بود که عناوین Kingdom Hearts، Nioh 2 و Ninja Gaiden Master Collection بر روی رایانه‌های شخصی منتشر خواهند شد که در نهایت همگی درست از آب درآمدند.

جیم رایان (Jim Ryan)، رییس پلی‌استیشن، مدتی پیش اعلام کرد که بازی Days Gone در بهار پیشِ رو برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. وی همچنین اشاره کرد که بازی‌های بیشتری از عناوین انحصاری پلی‌استیشن برای رایانه‌های شخصی در راه هستند. بنابراین عرضه‌ی بازی‌هایی که منبع CrazyLeaksOnATrain به آن اشاره کرده است، بعید به نظر نمی‌رسد. اما فعلاً با توجه به عدم تایید رسمی سونی، این اطلاعات ارائه شده در حال حاضر به عنوان شایعه در نظر گرفته می‌شوند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

کد امنیتی *