اخبار بازیایکس باکسپلی استیشن

شایعه: بازی بعدی استودیوی فرام سافتور یک عنوان نقش‌آفرینی و علمی تخیلی است

بر طبق آخرین شایعات منتشر شده، پروژه‌ی بعدی استودیوی فرام سافتور (From Software) احتمالا یک بازی علمی تخیلی و نقش‌آفرینی می‌باشد که هم‌اکنون در مرحله‌ی پیش تولید قرار دارد.

مایلز دامپیر (Miles Dompier)، که از مهره‌های کلیدی رسانه‌ی ویندوز سنترال گیمنگ (Windows Central Gaming) به حساب می‌آید، اظهار داشت که او در مورد تولید یک چنین بازی از استودیوی فرام سافتور شایعاتی شنیده است که بیان می‌دارد این عنوان هم اکنون در مرحله‌ی پیش تولید قرار دارد.

همانطور که می‌دانیم استودیو و کمپانی  ژاپنی توسعه دهنده‌ی عناوین ویدیویی، فرام سافتور، در حال حاضر مشغول کار و توسعه‌ی عنوان اصلی بعدی و به شدت مورد انتظار خود، Elden Ring، است که هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد و همچنین تاکنون نیز هیچ اطلاعات رسمی و یا ویدیویی مناسب از گیم‌پلی این عنوان به صورت رسمی منتشر نشده است. البته اخیرا اطلاعات و جزئیات کوتاهی از این بازی طی انتشار ویدیوهایی که به نظر می‌رسید از تریلر بازی بوده‌اند، فاش شد.

آنچه که مطمئنا بسیاری از طرفداران فرام سافتور می‌خواهند بدانند این است که آینده‌ی این استودیوی محبوب ژاپنی چیست و چه برنامه‌هایی برای عناوین بعدی خود در دست توسعه دارند. اکثریت ما می‌دانیم که این استودیو عناوین و آی‌پی‌های زیادی را در دست خود دارد که در انتظار احیای مجدد با انتشار یک ریمستر یا ریمیک هستند. پس از انتشار سه بازی با مضمون فانتزی و در دست داشتن توسعه‌ی بازی چهارم (Elden Ring) که احتمالا به زودی معرفی خواهد شد، می‌توان تصور کرد که هیدکاتا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) و فرام سافتور قصد دارند تا کاری متفاوت انجام دهند و طبق انتشار آخرین شایعات، آن‌ها ممکن است که واقعا در حال انجام این کار نیز باشند.

در آخرین ویدیوی منتشر شده در کانال یوتیوب (YouTube) وب‌سایت ویندوز سنترال گیمینگ، مایلز دامپیر اظهار داشت که او در مورد پروژه‌ی بعدی فرام سافتور چیزهای زیادی شنیده است که ظاهرا یک عنوان نقش‌آفرینی و علمی-تخیلی می‌باشد. در ادامه‌ی این ویدیو دامپیر چیز زیادی فاش نمی‌کند به جز این که این بازی در حال حاضر در مرحله‌ی پیش تولید قرار دارد و وی حدس می‌زند که به احتمال بسیار بالا مایکروسافت (Microsoft) و فرام سافتور قصد دارند تا با هم شریک شوند و این بازی در نهایت توسط شرکت مایکروسافت منتشر شود.

 من چیزهایی راجع به یک عنوان علمی-تخیلی که فرام سافتور در حال کار بر روی آن است شنیده‌ام که در حال حاضر در مرحله‌ی پیش تولید قرار دارد. با این حال در این زمینه نمی‌توانم تا زمان انتشار اخبار رسمی از این عنوان در دست توسعه نه چیزی را تایید و نه تکذیب کنم.

به هر حال بهتر است تا زمان انتشار اخبار رسمی از سوی فرام سافتور یا مایکروسافت، این اخبار را تنها به دید یک شایعه نگاه کنیم و خیلی به آن دلخوش نباشیم. بدون هیچ شکی می‌توان گفت که این شایعه بسیار هیجان انگیز به نظر می‌رسد اما تا زمانی که اطلاعات جامع تری در این باره منتشر نشده است بهتر است خیلی اطمینان نکنیم.

همانطور که قبلا نیز گفته شده، هیدتاکا میازاکی رسما اعلام کرده که قصد دارد تا Miyazaki Touch را به بازی‌های علمی-تخیلی نیز بیاورد. لازم به ذکر است که سری بازی‌های Armored Core که استودیوی فرام سافتور آن‌ها را توسعه داده بود، از نظر فروش و همچنین از نظر کلی منتقدین و جامعه‌ی بازی‌بازان نسبت به سری Souls بسیار ضعیف عمل کردند و این موجب شد تا فرام سافتور دیگر بر روی این سری کار نکند، اما بیاید صبر کنیم و ببینیم چرا که شاید این بار این استودیو برنامه‌های بزرگتری برای سری Armored Core داشته باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا