اخبار بازیایکس باکس

استودیوی ریر برنامه‌های زیادی برای بازی Everwild دارد

استودیوی ریر (Rare) امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که برنامه‌های فراوانی برای توسعه‌ی هر چه بهتر بازی Everwild در نظر دارد تا شاهد استقبال خوبی از آن باشد.

همان‌طور که اطلاع دارید، استودیوی ریر تا به حال دست به ساخت بازی‌های زیادی با ژانرهای مختلفی زده است و طرفداران زیادی هم دارد. آن‌ها از مدت‌ها قبل توسعه‌ی بازی Everwild را آغاز کردند و اکنون با تلاش فراوان در حال کار بر روی آن هستند. این بازی ابتدا در جریان مراسم X019 معرفی شد و از همان زمان با عرضه‌ی چند تصویرو  تریلر، عده‌ی زیادی را به خود جذب کرد. بدون شک بازی‌بازان زیادی منتظر هستند تا ببینند در نهایت این عنوان چه حس و حالی را خواهد داشت.

امروز یکی از هواداران در حساب رسمی توییتر، سوالی را از اعضای سازنده‌ی بازی Everwild پرسید. این سوال در خصوص حال و هوای بازی گفته شده بود و تیم سازنده نیز در جواب گفت:

مطمئن هستیم که چنین عنوانی را در گذشته تجربه نکرده‌اید و حتما از آن لذت خواهید برد.

همچنین استودیوی ریر اعلام کرده است که در توسعه‌ی بازی Everwild بسیار جاه‌طلب هستند و برنامه‌های ویژه‌ای برای داستان، شخصیت‌پردازی، کیفیت و گیم‌پلی آن دارند. متاسفانه هنوز اطلاعات زیادی پیرامون این اثر در دسترس قرار نگرفته و حتی تاریخ دقیق عرضه‌ی آن نیز مشخص نشده است، اما انتظار می‌رود که این اتفاق در روزها و ماه‌های پیش رو رخ دهد. Everwild قرار است بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌ ایکس‌باکس سری ایکس در دسترس قرار گیرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا