اخبار بازیایکس باکسپلی استیشن

بازی Diablo 2: Resurrected از فایل‌های ذخیره‌ی نسخه‌ی قدیمی پشتیبانی می کند

تیم سازنده به بازی‌بازان قدیمی این سری توصیه کرده است که سیوهای بازی قدیمی خود را نگه دارند تا در Diablo 2: Resurrected استفاده کنند.

هنگامی که بازی Diablo 2: Resurrectioned در BlizzConline 2021 معرفی شد، نوید یک بازسازی بسیار وفادار به این اثر کلاسیک را می‌داد. شما می‌توانید انتظار برخی از ویژگی‌های جذاب جدید را از این عنوان داشته باشید. پشتیبانی از حالت‌های قدیمی‌تر یکی از آن‌ها است و در مصاحبه‌ی اخیر با IGN تایید شدکه که سیوهای قدیمی نیز در این بازی پشتیبانی می‌شوند.

تهیه کننده‌ی بازی متیو سدرکوئست (Matthew Cederquist) از این موضوع خبر داد و گفت:

کسانی که فایل‌های ذخیره از سیوهای بازی Diablo 2 را دارند می‌توانند همان جایی که بودند در بازی Diablo 2: Resurrectioned آن را ادامه دهند. فایل‌های ذخیره‌ی قدیمی خود را نگه دارید. وقتی در حال کار بر روی نسخه‌ی بازسازی بودیم، فکر می‌کردیم که آیا پرونده های ذخیره قدیمی کار می‌کنند یا خیر. به نوعی آن را استفاده کردیم و جواب داد. بنابراین بله، فایل‌های ذخیره‌ی حالت تک نفره‌ی بازی شما قابل انتقال هستند. البته، شما هنوز هم از مزیت بازی با گرافیک بهبود یافته، جلوه‌های صوتی و غیره بهره مند خواهید شد.

البته، شما نباید انتظار داشته باشید که دقیقاً همان تجربه را داشته باشید. Diablo 2: Resurrectioned تعادلی جدید، همراه با اصلاحاتی را به این عنوان اضافه کرده است. با این وجود، توانایی انتقال شخصیت یک بازی‌باز و داشتن شخصیت کلاسیک، خصوصیتی بسیار عالی است.  بازی Diablo 2: Resurrectioned اواخر امسال برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس وان سری ایکس/اس و نینتندو سوئیچ عرضه می‌شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا