اخبار بازیپلی استیشن

به روز رسانی بازی Bugsnax فایل های ذخیره‌ی بازی را به پلی استیشن 5 منتقل می کند

آخرین به روزرسانی استودیوی Young Horses، توسعه دهنده‌ی بازی Bugsnax به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا فایل‌های ذخیره شده را از کنسول پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵ منقل کنند.

عنوان محبوب ماجراجویی مستقل Bugsnax با به روزرسانی ۱٫۰۶، بسیاری از مشکلاتش برطرف شد که باعث بهبود گیم‌پلی کلی این عنوان شده است. از جمله ویژگی‌های جدید، توانایی در انتقال فایل‌های ذخیره شده از کنسول پلی‌استیشن ۴ به پلی‌اسیتشن ۵ است که به طرفداران اجازه می‌دهد بدون از دست دادن تمام ساعات صرف شده‌ی خود به ادامه‌ی این عنوان بپردازند. Bugsnax در ابتدا به عنوان اولین بازی رایگان PlayStation Plus برای پلی‌اسیتشن ۵ در نوامبر سال ۲۰۲۰ منتشر شد.

علی رغم راه اندازی به عنوان یک بازی رایگان، توسعه دهنده‌ی آن Young Horses فاش کرد که Bugsnax هنوز موفقیت بزرگی در زمینه‌ی فروش داشته است. یکی از عوامل موفقیت این بازی گیم‌پلی عجیب این عنوان است.  با توجه به موفقیت موفقیت آمیز بودن بازی Bugsnax‌، بازی‌بازانی که امیدوارند یکی از عجیب‌ترین بازی های سال ۲۰۲۰ را برای خود در سیستم عامل‌های دیگر تجربه کنند، اکنون فرصت مناسبی برای آن‌ها ایجاد شده است. این بازی هم اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ۵ در دسترس است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا