اخبار بازیایکس باکسپلی استیشن

انتشار عنوان Guilty Gear Strive تا 11 ژوئن به تاخیر افتاد

اینطور که به نظر می‌رسد طرفداران بازی Guilty Gear Strive باید همچنان منتظر بمانند. البته به احتمال زیاد ارزشش را خواهد داشت چرا که قول داده شده است تا این تاخیر به عملکرد بسیار بهتر بازی منجر شود و به نوعی ارزشش را داشته باشد.

سری بازی‌های ویدیویی Guilty Gear همیشه در بین طرفداران خود از محبوبیت خاصی برخوردار هستند و یک فن-بیس تقریبا عظیم در بین خود دارند که فروش و محبوبیت این سری را تضمین می‌کند. آخرین بازی این سری نیز به سختی در تلاش است تا بتواند طرفداران و هواداران خود را نگه دارد و بتواند موجب رشد محبوبیت و افزایش دوباره‌ی تعداد بازی‌بازان علاقمند به این مجموعه شود.

اخیرا بتای این عنوان منتشر شد و توانست تا اکثریت بازی‌بازان هوادار این مجموعه را راضی نگه دارد. همچنین در ادامه عنوان شده بود که نسخه‌ی کامل و اصلی این بازی طی ماه آینده منتشر خواهد شد و انتظار طرفداران را به سر خواهد رسانید. حال به نظر می‌رسد که برنامه‌ها تغییر کرده‌اند و قرار نیست به این زودی‌ها شاهد انتشار این بازی باشیم.

ناشر و توسعه دهنده‌ی این عنوان، استودیوی آرک سیستم (ArcSystem)، در اکانت توییتر (Twitter) خود به صورت رسمی اعلام نمود که این بازی در حال حاضر در ماه ژوئن منتشر خواهد شد که بدان معنی است که این عنوان در تاریخ ۹ آوریل که برای انتشار این عنوان مشخص شده بوده، منتشر نخواهد شد. توضیح دیگری در این اعلامیه نیامده بود اما تنها توضیح داده شده این بود که آن‌ها از بتا بازخوردهایی دریافت کرده‌اند و می‌خواهند تا این بازخوردها را اثر داده و اینگونه بهترین بازی ممکن را عرضه نمایند. شما می‌توانید اعلامیه کامل را در زیر ببینید.

انتشار عنوان Guilty Gear Strive تا 11 ژوئن به تاخیر افتاد

عنوان Guilty Gear Strive در حال حاضر در تاریخ ۱۱ ژوئن ۲۰۲۱ (جمعه، ۲۱ خرداد ۱۴۰۰) برای پلتفرم‌های راینه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا