اخبار بازینینتندو

گزارش: مدل جدید نینتندو سوییچ در اواخر سال 2021 معرفی خواهد شد

به گزارش بلومبرگ (Bloomberg)، شرکت نینتندو قصد دارد در اواخر سال جاری میلادی از مدل جدید کنسول نینتندو سوییچ با صفحه نمایش بزرگ‌تر OLED سامسونگ رونمایی کند.

در طول چند ماه اخیر، شایعات مختلفی در خصوص مدل جدید کنسول نینتندو سوییچ منتشر شده است. حال به نظر می‌رسد این مدل جدید از کنسول مذکور قرار است در سال ۲۰۲۱ معرفی شود. طبق اطلاعات منتشر شده، صفحه نمایش سامسونگ یک پنل OLED هفت اینچی ۷۲۰p با هدف اولیه‌ی ماهانه کمتر از یک میلیون واحد است و گفته می‌شود از ماه ژوئیه به مونتاژگاه‌ها ارسال خواهد شد.

آقای یوشیو تامورا (Yoshio Tamura)، یکی از بنیانگذاران شرکت DSCC در این باره به بلومبرگ گفت:

پنل OLED باتری کمتری مصرف می کند. همچنین این پنل کنتراست بالاتر و احتمالاً زمان پاسخ سریع‌تری را در مقایسه با صفحه نمایش فعلی کریستالی مایع کنسول نینتندو سوییچ ارائه می‌دهد.

در این گزارش همچنین گفته شده است که مدل جدید کنسول نینتندو سوییچ هنگام اتصال به تلویزیون از رزولوشن ۴K پشتیبانی می‌کند. نمایندگان نینتندو و سامسونگ در تماس با بلومبرگ از اظهار نظر در این باره خودداری کردند.

پیش‌تر شونتارو فوروکاوا (Shuntaro Furukawa)، مدیر نینتندو، در جریان کنفرانس مالی این شرکت برای مارس ۲۰۲۱ اعلام کرد که آن‌ها در حال حاضر برنامه‌ای برای معرفی مدل جدید نینتندو سوییچ ندارند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا