اخبار بازی

پرونده‌ی اپیک گیمز بر علیه اپل امسال راهی دادگاه خواهد شد

جدال حقوقی بین اپل (Apple) و اپیک گیمز (Epic Games) که به خاطر سود ۳۰ درصدی فروشگاه اپل و خرید‌های درون برنامه‌ای آغاز شد و تا به امروز ادامه پیدا کرده است، بالاخره امسال راهی دادگاه خواهد شد.

طبق گزارش منتشر شده، دیروز وکلای هر دو شرکت اپیک گیمز و اپل در یک کنفرانس شرکت کردند که خانم ایوان گونزالز (Yvonne Gonzalez)، قاضی پرونده نیز در آن حضور داشت. در طی این جلسه، در مورد جزئیات دادگاه پیش رو و تاریخ شروع آن صحبت شد. در این دادگاه، اپل باید در برابر ادعا‌های اپیک گیمز از خود دفاع کرده و همچنین ثابت کند که قیمت‌های فروشگاه اپل عادلانه هستند و منجر به عدم به وجود آمدن رقابت نخواهند شد.

از دید خانم گونزالز، این پروند به قدری مهم است که باید به صورت حضوری برگزار شود. همچنین قسم خوردن در یک دادگاه فیزیکی باعث می‌شود تا شاهدان دروغ نگویند.‌ با این حال، اگر تعداد موارد مبتلا به COVID-19 بالا باقی بمانند، این دادگاه از طریق Zoom برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است که اگرچه قاضی امیدوار است که دادگاه در عرض دو تا سه هفته به پایان برسد، اما اپیک گیمز می‌خواهد چهار تا پنج هفته برای این پرونده زمان گذاشته شود.

دادگاه اپیک گیمز بر علیه اپل در تاریخ ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۳ مه ۲۰۲۱ میلادی) برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا