صفحه اصلی / اخبار بازی / دانلود سیو مراحل بازی Red Dead Redemption 2 [تمامی مراحل – %100]

دانلود سیو مراحل بازی Red Dead Redemption 2 [تمامی مراحل – %100]

دانلود سیو کامل مرحله های رد دد ردمپشن 2 (%100)
سیو مراحل بازی Red Dead Redemption 2 در رایانه‌های شخص امکان‌پذیر شد. در ضمن، بک‌آپ گرفتن از سیو کامل تمامی مراحل و بخش‌های رد دد 2 (Red Dead 2) خودتان را هم فراموش نکنید، چون اگر فایل سیو بازی دانلود شده جایگزین بازی شما شود، به راحتی می‌تواند مراحل نهایی که خودتان طی کردید را تغییر دهد تا به نظر برسد که یکسان نیستند و با یکدیکر کار نمی‌کنند.

در ادامه می توانید سیو کامل مرحله های رد دد ردمپشن 2 (Red Dead 2) را از سایت گیمپا به همراه راهنما دانلود کنید.

توضیحات سازنده درباره فایل سیو تمامی قسمت ها و مراحل Red Dead 2 و ویژگی های آن

اساساً، در سیو کامل تمامی مراحل و بخش‌های رد دد 2 (Red Dead 2) می‌تواند تمام مراحل اصلی، ماموریت‌های فرعی، تمام سلاح‌ها، آیتم‌ها، لباس‌ها و تجهیزات اسب‌تان را ذخیره کند. تمام پول‌هایی که به دست آورید و مهماتی که تا حد امکان تنظیم کردید را هم می‌تواند سیو کند. کل نقشه بازی باز، کشف و قابل مشاهده کنید. حتی می‌توانید تمام جنس‌های مهم کلکسیونی و حیوانات را در نقشه ببینید و پیدا کنید. اگر هم در بازی Red Dead Redemption 2 نتوانستم مراحل پیشرفته‌تری را طی و سیو کنم، شما می‌توانید به دستاوردهای بیشتری برسید. به هر حال، هر کاری کردم تا بتوانم در بازی به مراحل بهتری برسم و موفق شوم.

دانلود سیو مراحل بازی Red Dead Redemption 2 (همه مرحله ها و بخش های بازی)

قبل از دانلود سیو کامل مرحله های رد دد ردمپشن 2 (Red Dead 2) بهتر است بدانید که این فایل فقط 500 کیلوبایت حجم دارد و برای نصب آن به هیچ پیش نیاز یا برنامه خاصی نیاز ندارید؛ همچنین با کلیک روی دکمه قرمز رنگ زیر، به صفحه دانلود منتقل می شوید که باید روی دانلود کند سرعت بزنید (در صورت نیاز) و صبر کنید تایمر به اتمام برسد و در نهایت دانلود فایل شروع شود.

دانلود سیو مراحل بازی Red Dead Redemption 2

مراحل دانلود سیو کامل مرحله‌های رد دد ردمپشن 2 [آموزش نصب]

فایل سیو (SRDR30000) را برداشته و در مسیر “Documents\Rockstar Games\Red Dead Redemption 2\ Profiles\”Your Profile سیو کنید.

اگر بارگذاری سیو کامل تمامی مراحل و بخش‌های رد دد 2 (Red Dead 2) در زمان ذخیره، با ایراد روبه‌رو شد یا سیوی صورت نگرفت، باید مراحل زیر را اجرا کنید:

  1. صرفه‌جویی فضای ابری (Cloud Saving) بازی Red Dead Redemption 2 را در لانچر راکستار غیرفعال کنید.
  2. سیوه‌های بازی خود را از پوشه Profiles\”Your Profile Name” حذف/کپی کنید.
  3. به پوشه تنظیمات (Documents\Rockstar Games\Red Dead Redemption 2\Settings) رفته و فایل‌هایی با پسوند «sga» را حذف کنید.
  4. بعد از انجام این مراحل می‌توانید به نصب و دانلود سیو مراحل بازی Red Dead Redemption 2 از سایت گیمپا بپردازید.

پاسخ دهید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

کد امنیتی *