اخبار بازی

دانلود مود فوق العاده باز شدن مکان های جدید در بازی GTA V

با دانلود مود فوق العاده باز شدن مکان های جدید در بازی GTA V همراه گیمپا باشید.

مود باز شدن تمامی مکان ها برای جی تی ای وی چیکار می‌کند؟

 1. این مود تمام فایل‌های داخلی (interior) بازی را به همراه درهای کاربردی را باز می‌کند. ناگفته نماند که در بسیاری از فضاهای داخلی، مکان‌های پیاده روی زیادی نیز دیده می‌شود.
 2. بعضی از فایل‌های داخلی که هنوز هم جزء فایل‌های بازی هستند، را هم باز می‌کند.
 3. این ماد موقعیت تمام فایل‌های داخلی را مانند مغازه‌هایی که می‌توانید از آن‌ها غارت کنید، را در نقشه علامت‌گذاری می‌کند. (همه این‌ها با فشار دادن کلید F7 روی صفحه کلید قابل تغییر هستند)
 4. دو آسانسور فعال را به ساختمان FIB اضافه کردم. یکی از آسانسور را برای آزمایشگاه Humane به کار گرفتم که می‌تواند شما را به طبقه‌های بالا و پایین این ساختمان منتقل کند.
 5. مود باز شدن مکان‌ها و ساختمان‌های جدید بازی GTA V برای کشف کردن، تیراندازی کردن با پلیس و ساخت ویدیو، بسیار شگفت‌انگیز است.

دانلود مود Open All Interiors برای GTA V

این ماد تنها 70 کیلوبایت حجم دارد که می توانید با کلیک روی دکمه قرمز (دانلود مود Open All Interiors) زیر آن را از سایتی که در آن آپلود شده دانلود کنید؛ لذت ببرید.

دانلود مود Open All Interiors

آموزش نصب نصب مود Open All Interiors جی تی ای وی

 1. مطمئن شوید که اسکریپت هوک تیغه الکساندر (Alexander Blade’s ScriptHoodV) را قبلاً نصب کردید.
 2. مود Open All Interiors جی تی ای وی را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید.
 3. OpenInteriors.asi و OpenInteriors.ini را کپی و در مسیر بازی GTA V قرار دهید.
 4. اگر می‌خواهید و می‌دانید که چه طور تغییراتی را در تنظیمات اعمال کنید، OpenInteriors.ini را ویرایش کنید.

ساختار مود باز شدن مکان‌ها و ساختمان‌های جدید بازی GTA V

 1. با این مود به راحتی می‌توانید وارد فضاهای داخلی هر جایی بروید و آزادانه در آن قدم بزنید.
 2. نکته: برای بعضی فضاهای داخلی، هیچ در فعالی وجود ندارد. بنابراین، زمان وارد شدن به آنجا، با یک علامت آبی رنگ مواجعه می‌شوید.
 3. شاید بخواهید وارد آسانسور یک ساختمان بشوید و به طبقه‌های بالا و پایین آن بروید. بنابراین زمانی که به آنجا می‌روید، با یک نقطه آبی روی نقشه روبه‌رو خواهید شد.
 4. دکمه F7 روی کیبورد را تا زمانی فشار دهید که فعال یا غیر فعال شدن فضاهای داخلی (Interior) و مکان‌های غارت را روی نقشه ببینید. (البته این کار به فایل .ini شما بستگی دارد.)

نکات مهم درباره ماد Open All Interiors بازی جی تی ای وی

 1. اگر بعضی از فضاهای داخلی را با ضبط ویدیویی داخل بازی ضبط کنید، کلیپ شما ممکن است نشان داده نشود. برای حل این مشکل، می‌توانید به راحتی یک پروژه ویدیویی در Rockstar Editor ایجاد کنید، کلیپ‌ها را به طور دستی در آن قراردهید و آن‌ها را ویرایش کنید (سپس فضاهای داخلی نمایش داده می‌شود.)
 2. اگر در ماموریتی باشید که اتفاقات ناخواسته‌ای در آن رخ می‌دهد، می‌توانید آن فضاها را در هنگام انجام دادن ماموریت، غیرفعال کنید. با اینکه می‌تواند مشکل سازی باشد، اما توصیه می‌کنیم از این مود تنها برای پرسه زدن یا بعد تمام کردن ماموریت در بازیتان استفاده کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا