صفحه اصلی / اخبار بازی / Valheim یک بار دیگر رکورد بازیکنان همزمان خود را شکست

Valheim یک بار دیگر رکورد بازیکنان همزمان خود را شکست

احتمالا شما هم طی یک هفته گذشته چندین بار نام بازی Valheim را شنیده‌اید؛ عنوانی ناشناخته از یک توسعه‌دهنده ناشناخته‌تر که ناگهان پله‌های ترقی را طی کرده و حالا جزو موفق‌ترین بازی‌های استیم است.

به نقل از گیم رنت، Valheim همین چند روز پیش با عبور از بازی‌هایی نظیر GTA V، پابجی و ایپکس لجندز به رکورد ۳۹۱ هزار بازیکن همزمان دست یافت. حالا هم به نظر می‌رسد این بازی یک بار دیگر رکورد قابل توجه خودش را جا به جا کرده است.

طبق جدول رسمی استیم، روز گذشته بیش از ۴۸۱ هزار بازیکن به صورت همزمان Valheim را روی این پلتفرم تجربه کردند. و این یعنی چیزی نزدیک به نیم میلیون نفر مشغول تجربه هستند و احتمالا بیشتر این افراد دو هفته پیش نمی‌دانستند چنین بازی وجود دارد.

بازی Valheim که به صورت Early Access در استیم در دسترس قرار دارد، توانست تنها طی ۱۶ روز از مرز ۳ میلیون نسخه فروش عبور کند و چند روز پیش نیز خبر رسید این عنوان به سومین بازی محبوب پلتفرم استیم تبدیل شده است.

Valheim یک بار دیگر رکورد بازیکنان همزمان خود را شکست

از سوی دیگر «هنریک تورنکویست» بنیانگذار استودیو Iron Gate در مصاحبه اخیر خود عنوان کرده واکنش جامعه بازی‌های ویدیویی و ابراز علاقه‌ آن‌ها به Valheim باعث شده آن‌ها احساس تواضع داشته باشند.

هر چند او فروش بسیار زیادی بازی را از قبل پیش‌بینی کرده بود اما محبوبیت بسیار زیاد این بازی و نمره «بسیار مثبت» استیم به این بازی باعث شده اعضای این تیم حسابی شوکه شوند. حالا باید منتظر ماند و دید موفقیت غیر قابل پیش‌بینی این بازی واقعا تا کجا پیش می‌رود.

بازی نقش‌آفرینی و مبارزه‌ای Valheim هم‌اکنون به صورت Early Access روی پلتفرم پی سی در دسترس قرار دارد.

پاسخ دهید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

کد امنیتی *