اخبار بازیایکس باکسپلی استیشنپی سیمنتخب سردبیر

به‌روزرسانی بعدی بازی Cyberpunk 2077 تا چند وقت دیگر منتشر می شود

استودیوی سازنده‌ی بازی Cyberpunk 2077 امروز در تازه‌ترین خبر خود اعلام کرد که به‌روزرسانی جدید این عنوان طی یکی دو هفته‌ی آینده به دست هواداران خواهد رسید.

طی مصاحبه‌ای که با اعضای استودیوی CD Project RED صورت گرفت، آگاه شدیم که آن‌ها هنوز هم قصد عرضه‌ی به‌روزرسانی‌های مختلفی را برای این اثر دارند. به نظر می‌رسد که یکی از به‌روزرسانی‌هایی که آن‌ها برای این بازی در نظر گرفته‌اند، تقریبا آماده است و نهایتا تا دو هفته‌ی دیگر در دسترس قرار خواهد گرفت.

سازندگان اعلام کرده‌اند که هواداران نباید انتظار یک به‌روزرسانی بزرگ را داشته باشند. به‌روزرسانی ذکر شده صرفا بر روی رفع برخی از ایرادات و نواقص تمرکز خواهد داشت تا هواداران بتوانند با خیال راحت‌تری آن را ادامه دهند. این مشکلات در روزهای اخیر توسط بازی‌بازان گزارش شده بود و اکنون در آستانه‌ی برطرف شدن است.

یکی از اعضای تیم سازنده در جریان این مصاحبه گفت:

نمی‌خواهیم دقیقا بگوییم که چند به‌روزرسانی برای بازی Cyberpunk 2077 ساخته خواهد شد. همچنین بهتر است از محتویات آن هم رونمایی نکنیم. تنها این را می‌گوییم که به‌روزرسانی اول چندان حجیم و بزرگ نخواهد بود، اما بازی‌بازان از آن به بعد می‌توانند شاهد اتفاقات جذابی در Cyberpunk 2077 باشند. آن‌ها باید بدانند که ما در حال بهتر کردن بازی هستیم و بدون شک محتویات پیش رو به این قضیه کمک خواهد کرد. از طرفداران می‌خواهیم که صبور باشند و صرفا از این اثر لذت ببرند.

Cyberpunk 2077 از سری عناوین اکشن و نقش‌آفرینی است که پس از مدت‌ها انتظار بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار گرفت. در این بازی باید کنترل شخصیتی به نام وی (V) را به عهده گرفته و ماموریت‌های هیجان‌انگیز بی‌شماری را انجام دهید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا