اخبار بازیپلی استیشنپی سی

GhostWire: Tokyo بر روی پلی‌استیشن ۵ از رهگیری پرتو پشتیبانی خواهد کرد

Ghostwire: Tokyo یکی از آن عناوین مرموزی است که تا به امروز اطلاعات زیادی از آن منتشر نشده است. اثر جدید تانگو گیمورکس (Tango Gameworks) که قرار است به مدت یک سال انحصاری کنسولی پلی‌استیشن ۵ باشد، یک بازی اکشن ماجراجویی اول شخص است که داستان آن در توکیو جریان دارد. ما از قبل می‌دانستیم که این عنوان از ویژگی‌های کنترلر دوال‌سنس و تکنولوژی صدای Tempest 3D پشتیبانی خواهد کرد. حال ظاهراً باید تکنیک رندرینگ رهگیری پرتو را نیز به ویژگی‌های بصری این بازی اضافه کنیم.

طبق اطلاعات منتشر شده توسط صفحه‌ی Ghostwire: Tokyo در فروشگاه پلی‌استیشن، این بازی از HDR و رهگیری پرتو پشتیبانی می‌کند. همچنین در این صفحه اعلام شده است که «۴K پویا و HDR به یک نمایشگر یا تلویزیون سازگار با HDR و ۴K نیاز دارد.» اگرچه توسعه‌دهندگان Ghostwire: Tokyo هنوز در مورد کیفیت اجرایی بازی صحبت نکرده‌اند، اما به نظر می‌رسد که تنگو گیم‌ورکس قصد دارد از رزلوشن ۴K پویا و رهگیری پرتو در عنوان خود استفاده کند.

با این حال، بهتر است که منتظر انتشار اطلاعات بیشتری بمانیم. از آن‌ جایی که بازی Ghostwire: Tokyo برای عرضه در سال جاری در نظر گرفته شده است، انتظار می‌رود که در طی رویداد E3 شاهد جزئیات جدیدی از این عنوان مرموز باشیم.

بازی Ghostwire: Tokyo در تاریخی نامشخص از سال جاری برای کنسول‌ پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا