صفحه اصلی / اخبار بازی / God of War Ragnarok یک بازی میان‌نسلی خواهد بود؛ تاخیر بازی تا سال ۲۰۲۲

God of War Ragnarok یک بازی میان‌نسلی خواهد بود؛ تاخیر بازی تا سال ۲۰۲۲

چندی پیش شرکت سونی در وبلاگ رسمی خود به صورت رسمی تایید کرد که بازی God of War Ragnarok تا سال آینده تاخیر خورده است و طرفداران نباید برای سال جاری منتظر این اثر باشند.

همچنین مدیر استودیوهای پلی‌استیشن، آقای هرمن هالست (Herman Hulst) تایید کرد که بازی God of War Ragnarok و Gran Turismo 7 بازی‌های میان‌نسلی بوده و برای کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز منتشر خواهند شد. بیانیه رسمی سانتا مونیکا (Santa Monica)، تیم سازنده بازی، پیرامون تاخیر از این قرار است:

ما از زمان رونمایی بازی در سال گذشته تا به این لحظه شوق و ذوق زیادی را از سوی بازی‌بازان و طرفداران دریافت کرده‌ایم. ما به شدت از این اشتیاق و هیجان سپاس‌گزار هستیم و می‌دانیم که مخاطبین خواهان فصل بعدی ماجراجویی کریتوس و آتریوس هستند.

ما به شدت بر روی ارائه یک بازی با کیفیت تمرکز کرده‌ایم، در حالی که سلامتی و امنیت کارمندانمان را نیز در نظر گرفته‌ایم. با در ذهن داشتن چنین موضوعی، تصمیم ما بر آن شد که بازه انتشار بازی را به ۲۰۲۲ موکول کنیم.

از تمامی حمایت‌های شما ممنونیم. موارد هیجان‌انگیزی برای شما در نظر گرفته شده است که نمی‌توانیم تا نمایش آن‌ها به شما صبر کنیم.

این اخبار در قالب یک مصاحبه در وبلاگ رسمی سونی منتشر شدند. جزئیات بیشتر این مصاحبه را به اطلاعتان خواهیم رساند.

پاسخ دهید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

کد امنیتی *