اخبار بازیایکس باکس

شایعه: احتمال ساخت بازی The Mandalorian توسط زنیمکس آنلاین وجود دارد

مدتی پیش شایعه‌ای مبنی بر ساخت یک بازی براساس سریال The Mandalorian در فضای مجازی منتشر شده بود. Shpeshal Ed که یکی از منابع داخلی ایکس‌باکس به شمار می‌رود، در توییت اخیر خود به این موضوع اشاره کرده بود.

جزئیات زیادی پیرامون این پروژه در دست نیست، اما به احتمال زیاد در حال حاضر یکی از استودیوهای فرست-پارتی مایکروسافت با دیزنی گفت و گو می‌کند تا حق ساخت بازی The Mandalorian را کسب کند. با توجه به صحبت‌های جدید Shpeshal Ed، در حال حاضر یکی از استودیوهای ایکس‌باکس ایده‌های مرتبط با این عنوان را به دیزنی نمایش داده است و مذاکره در دست اقدام قرار دارد. قبل از این Shpeshal Ed ایده‌ای پیرامون استودیوی مذکور نداشت، اما در بیانیه جدید خود به این نکته اشاره کرده است که احتمال دارد زنیمکس آنلاین استودیوز (Zenimax Online Studios) تیمی باشد که بر روی این ایده کار می‌کند.

او توضیح می‌دهد که زنیمکس توسعه دهندگان زیادی را استخدام کرده است که قبلاََ تجربه ساخت حداقل یک بازی Star Wars را در کارنامه دارند. یکی از این افراد، دو بازی Jedi Fallen Order و Battlefront 2 را در کارنامه خود دارد. همچنین قرار نیست پروژه بعدی زنیمکس آنلاین استودیوز یک اثر MMO باشد، بلکه با یک اثر شوتر Co Op روبه‌رو خواهیم شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا