اخبار بازیکمیک بوکمنتخب سردبیر

TOP 5 : بازی های برتر مرد عنکبوتی را بشناسید!

مرد عنکبوتی (اسپایدرمن) شخصیت ابر قهرمانی شناخته شده و محبوب را حتما می شناسید. با ما همراه باشید تا 5 بازی برتر اسپایدرمن (پارت اول) را بشناسید.

5 –  بازی Spider-Man The Movie

TOP 5 : بازی های برتر مرد عنکبوتی را بشناسید!

تاریخ انتشار : 2002

پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۲، ایکس‌باکس، گیم‌کیوب، گیم بوی ادونس، مایکروسافت ویندوز

ناشران : اکتیویژن، کپ‌کام

مرد-عنکبوتی یک بازی ویدئویی محصول سال ۲۰۰۲ به سبک اکشن-ماجراجویی بر اساس شخصیت مرد عنکبوتی از مارول کامیکس و همچنین فیلم مرد عنکبوتی است. این بازی توسط تری‌آرک توسعه یافته و به‌وسیلهٔ اکتیویژن برای پلت‌فرم‌های گیم بوی ادونس، گیم‌کیوب، مایکروسافت ویندوز، پلی‌استیشن ۲، و اکس‌باکس منتشر شده‌است.

Spider-Man shattered dimensions – 4

TOP 5 : بازی های برتر مرد عنکبوتی را بشناسید!
تاریخ انتشاز : 2010
پلتفرم‌ها: مایکروسافت ویندوز، ایکس‌باکس ۳۶۰، وی، پلی‌استیشن ۳
ناشران : اکتیویژن، اکتیویژن بلیزارد، Softclub

«مرد عنکبوتی: ابعاد شکسته» (انگلیسی: Spider-Man: Shattered Dimensions‎) یک بازی ویدئویی در سبک نئو-نوآر است که توسط اکتیویژن و در سال ۲۰۱۰ و در پلت‌فرم‌های نینتندو دی‌اس، وی، اکس‌باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۳، و مایکروسافت ویندوز منتشر شده‌است.

3 – Spider-Man 2 The Movie

TOP 5 : بازی های برتر مرد عنکبوتی را بشناسید!

تاریخ انتشار : 2004

پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن ۲، گیم بوی ادونس، گیم‌کیوب

ناشر : اکتیویژن

مرد-عنکبوتی ۲ یک بازی ویدیوئی محصول سال ۲۰۰۴ به سبک اکشن-ماجراجویی بر اساس شخصیت مرد عنکبوتی از مارول کامیکس و همچنین فیلم مرد عنکبوتی ۲ است. این بازی توسط توسعه دهندگان متفاوت برای پلت فرم‌ها انتشار یافته و به وسیله اکتیویژن برای پلت فرم‌های گیم بوی ادونس، گیم کیوب، مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۲ و اکس باکس منتشر شده‌است.

2 – Spider-Man

TOP 5 : بازی های برتر مرد عنکبوتی را بشناسید!

تاریخ انتشار : 2000

پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن، نینتندو ۶۴، سازگار با آی‌بی‌ام، دریم‌کست، گیم بوی، مایکروسافت ویندوز، مک اواس
ناشران : اکتیویژن، Aspyr

مرد عنکبوتی (به انگلیسی: Spider-Man) یک بازی ویدئویی اکشن-ماجرایی است که توسط شرکت نورسافت تولید و به وسیله اکتیویژن در ۳۰ اوت ۲۰۰۰ برای کنسول پلی استیشن ۱ منتشر شد. داستان این بازی ماجرای مرد عنکبوتی است که باید یکی از دشمنان قدیمی خود به نام دکتر اختاپوس را متوقف کند، دکتر اختاپوس در این بازی برای مرد عنکبوتی پاپوش می‌دوزد و شهر نیویورک را از گازهای هسته ای پر می‌کند. باس‌های این بازی شامل دکتر اختاپوس، ونوم، کرگدن، میستریو، عقرب و کارنیج می‌باشند.

1 – Spider-Man Marvels

TOP 5 : بازی های برتر مرد عنکبوتی را بشناسید!

تاریخ انتشار : 2018

پلتفرم‌ها : پلی‌استیشن 4

ناشر : سونی

مرد عنکبوتی مارول (به انگلیسی: Marvel’s Spider-Man) یک بازی ویدیوئی در سبک اکشن-ماجراجویی است که بر اساس ابرقهرمانی به نام مرد عنکبوتی از شرکت مارول کامیکس ساخته شده‌است. این بازی توسط اینسامنیاک گیمز توسعه یافته‌است و به‌وسیلهٔ سونی اینتراکتیو انترتینمنت در ۷ سپتامبر ۲۰۱۸ و به‌طور انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد. این اولین بازی مجوزی است که توسط اینسامنیاک گیمز توسعه یافته‌است. این بازی یک داستان جدید از مرد عنکبوتی را روایت می‌کند و به فیلم یا کتاب کمیک ارتباط ندارد. این بازی هر دو جنبه‌های شخصیت پیتر پارکر و مرد عنکبوتی را پوشش می‌دهد و از ویژگی‌های یک مرد عنکبوتی با تجربه‌تر برخوردار است. دنباله این بازی با نام مرد عنکبوتی: مایلز مورالس در تعطیلات سال ۲۰۲۰ و برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ منتشر شد.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا