صفحه اصلی / اخبار بازی / شایعه: بازی Call of Duty 2021 لغو شده است

شایعه: بازی Call of Duty 2021 لغو شده است

بر اساس گزارش منتشر شده از سوی یک منبع داخلی، بازی Call of Duty برنامه‌ریزی شده برای سال ۲۰۲۱ لغو شده است. این شایعه در حالی منتشر می‌شود که هفته گذشته اخباری پیرامون مشکلات متعدد اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) در توسعه بازی شنیده بودیم.

در طول دو ماه اخیر، شایعات و گزارش‌های مختلفی در خصوص نسخه‌ی بعدی سری Call of Duty منتشر شده است. این بازی که طبق گزارش‌ها Call of Duty WW2 Vanguard نام دارد، زیر نظر استودیوی اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) توسعه می‌یابد. تام هندرسون (Tom Henderson)، اینسایدر شناخته شده‌ی بازی‌های Call of Duty و Battlefield، اخیراً با انتشار توییتی به این موضوع اشاره کرده بود که بازی Call of Duty WW2: Vanguard بر روی کنسول‌های نسل هشتم با مشکلاتی مواجه شده و به نظر می‌رسد این موضوع بر روی روند توسعه تاثیرگذار بوده است. حال گزارش جدیدی منتشر شده است مبنی بر آن که بازی به طور کامل لغو شده است و ما امسال شاهد نسخه جدید از سری Call of Duty نخواهیم بود.

گزارش‌ها در ادامه ذکر می‌کنند که استودیوی اسلج‌همر گیمز به وضعیت پیشین خود بازگشته است. به عبارت دیگر، آن‌ها از این به بعد دوباره نقش حمایتی را ایفا خواهند کرد و احتمالاََ دیگری بازی جدیدی از سوی آن‌ها منتشر نشود. منبع داخلی یاد شده اعلام کرد که اکتیویژن (Activision) تمامی بودجه و تمرکز خود را بر روی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) متمرکز کرده است. دلیل اصلی این موضوع موفقیت Modern Warfare است که البته طبق صحبت‌های این منبع، آن‌ها در حال حاضر بر روی Modern Warfare 2 کار می‌کنند.

پاسخ دهید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

کد امنیتی *