اخبار بازیایکس باکس

مایکروسافت ۴ بازی جدید سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس را معرفی کرد

بدون شک سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس (Xbox Game Pass) یکی از مهم‌ترین برنامه‌های شرکت مایکروسافت برای باقی ماندن در رقابت بازی‌های ویدئویی در نسل نهم به شمار می‌آید. با این حال همیشه پیش‌بینی در مورد بازی‌هایی که قرار است به این سرویس اضافه شده یا از آن خارج شوند، دشوار خواهد بود.

طبق اطلاعاتی که قبلا منتشر شده است، دو عنوان Second Extinction و Destroy All Humans قرار است تا چند روز دیگر بر روی سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس در دسترس کاربران قرار گیرند. حال شرکت مایکروسافت فهرست جدیدی از بازی‌هایی که ماه مه به این سرویس اضافه خواهند شد را اعلام کرده است.

در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ (۴ مه ۲۰۲۱ میلادی) بازی Dragon Quest Builders 2 از طریق سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس در دسترس کاربران کنسول‌ها، رایانه‌های شخصی و Cloud قرار خواهد گرفت. همچنین بازی Wild at Heart قرار است در تاریخ ۳۰ اردیبهشت (۲۰ مه) در دسترس کاربران کنسولی قرار گرفته و در مورد سایر کاربران نیز در تاریخ دیگری تصمیم‌گیری نهایی خواهد شد. در نهایت بازی Knockout City در تاریخ ۳۱ اردیبهشت (۲۱ مه) همزمان با انتشار سراسری در دسترس کاربران کنسولی سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس قرار می‌گیرد و بازی FIFA 21 نیز از طریق EA Play در روز نامشخصی از ماه مه به سرویس اشتراکی شرکت مایکروسافت اضافه خواهد شد.

با توجه به روند چرخه‌ای بودن بازی‌های سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس، با وارد شدن هر گروه از عناوین، بازی‌های دیگری نیز از دسترس کاربران خارج خواهند شد. تاکنون خروج نسخه‌های مختلف از سری FIFA که شامل FIFA 15 ،FIFA 16 ،FIFA 17 و FIFA 18 هستند، در تاریخ ۱۶ اردیبهشت (۶ مه) از دسترس کاربران سرویس EA Play و ایکس‌باکس گیم‌پس تایید شده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

دکمه بازگشت به بالا