صفحه اصلی / مالتی مدیا / تریلر / ماد جدیدی برای بازی Crusader Kings 3 منتشر شد
ماد جدیدی برای بازی Crusader Kings 3 منتشر شد

ماد جدیدی برای بازی Crusader Kings 3 منتشر شد

مروز ماد بسیار جالبی برای بازی Crusader Kings 3 در دسترس قرار گرفت که بخش‌هایی از آن را به عنوان Mount and Blade 2: Bannerlord شبیه می‌کند. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی در خصوص این مادر عرضه شده است.

عناوین استراتژی محور همواره نزد بسیاری از بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار است. فرنچایز Crusader Kings را باید یکی از آن‌ها به حساب آورد که هر چند وقت یک بار نسخه‌ای از آن در دسترس قرار می‌گیرد و استقبال درصد زیادی از بازی‌بازان را به همراه دارد. سومین نسخه از این سری اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر شد که تفاوت‌های چشمگیری هم نسبت به نسخه‌های پیشین خود داشت. در این بازی شما باید حکومت خود را راه‌اندازی کرده و با دیگر قبایل مبارزات سختی داشته باشید تا به قدرت خود اضافه کنید. سازندگان برای داستان این بازی هم تلاش فراوانی داشته‌اند و نکات تاریخی زیادی را می‌توان در آن مشاهده کرد. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به این آثار هستید، Crusader Kings 3 را به هیچ عنوان از دست ندهید. بد نیست بدانید که شرکت پارادوکس اینترکتیو (Paradox Interactive) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.

با افزایش محبوبیت بازی Crusader Kings 3، به تدریج شاهد ساخت مادهای متنوعی نیز برای آن بودیم. امروز هم یک ماد جالب برای این عنوان در دسترس قرار گرفت که ظاهر و گیم‌پلی آن را تا حد زیادی به بازی Mount and Blade 2: Bannerlord شبیه می‌کند. به این ترتیب، هواداران هر دو بازی می‌توانند مدت‌ها از این ماد لذت ببرند. این ماد با نام Crusader Blade هم‌اکنون در تمام وب‌سایت‌هایی با این موضوع قابل دریافت است.

بازی Crusader Kings 3 در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. به محض دریافت اخبار بیشتر در خصوص این عنوان، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز تریلری هم از ماد گفته شده عرضه شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت 480P

پاسخ دهید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

کد امنیتی *